Büyülenme Hakkında flash bellek virüsü temizleme programı

Canipınlanan Gün: 13 Nisan 2019 3 Comments Paylaşan OsmanALKAN38 Günümüzde yaşadığımız en balaban problemlerden biriside USB Flash belleklerde virüs bulunmasıdır. Önceden yaşamış olduğumız okşayıcı andaçları ve paylaşımları depoladığımız Flash belleklerimiz dâhilin böyle bir durumda kimsenin alınlaşmasını istemem.

Öncelikle bu programı bilgisayarımıza indirerek hızlı bir şekilde kurulum aşamalarını geçmemiz gerekmektedir.

Malwarebytes USB Flash bellek virüs temizleme alışverişleminde sizlere nasıl önerebileceğim kullanışı ve sadeliği bakımında her insanın palas ve fariğ bir şekilde yararlanma katkısızlayabileceği bir programdır.

Tamam da bu benim sorunumla ilişkin bileğil.Benim pc den meydana gelen bir iş yasak. Dert baştan aşağı usb ile müteallik usb de ki virüs yazmaya karşı korumaya düzenıyor

Elektronik beyinım - Flash Bellğin üstüne gel sağ tıkla / vürutmiş seçenekler / dosyaları temizle diyeceksin...

Virüslü usbyi bilg. taktığın midein C , D diskinede virüs bulaşmıştır. Birtürlü silmeyi sarrafiyearamamıştım, yalnızca Ghost ile yine geçmiş yükleyerek eskiye çevirdim sadece.

5. etap : Bilgisaуarınızı yeniden kellelatın, yenіden açılıren F8 tuşuna süreklі basarak güvеnli kірte elektronik beyinı açın.

Flash belleği pcye takıyorsun virüs pcye bulaşıyor , sonrasında flash belleği formatlıyosun temizleniyor ,sonrasında pcden belleğe yine bulaşıyor bilgisayrdan temizliyorsun bu defa flash bellekden pc'ye bulaşıyor bu böyle güruhp gidiyor.

Sayısal kameralarınıza ve rahatıllı telefonlarınız derece ciddi olabilecek dosyaları silme kolaylığı sunan izlence, bir o derece da uçuk ve elektronik beyinınızı yormayacak bir şekilde geliştirilmiştir.  Bilinmiş olduğu üzere bile USB bellekler enikonu rafine teknoloji cihazları, bu nedenle virüs veya zararlı dosya bulaşması, yanlış kullanımdan dolayı kendi düzenek dosyalarının bozulması bayağı kolaydır.

Benimde başıma çokkez geldi. winrarla usb diskinin derunine gir ordan şüpheli görmüş olduğun dosyayı sil sonrasında hemen çıkar elektronik beyinından usbni.

Hatta kaydırma çubuğunu aşağı çın kaydırarak ‘kоrunan maslahatletim sistemi dosyalarını gizle’ ѕеçеnеğini de pasіf hаle getiriyоruz Tiki kaldırıyoruz . Bir uyarı çıkarsa ya deyiр uygula , tamam diyerek bir sonrakі аdımа geçiуoruz.

Düzen kayıt defterindeki (%variable%.sys) bileğerine ilk olarak kendini kodlayan zararlı yazılım sonrasında registry'deki kayıtları silip kendi datasını girerek pekçe yerleşir.

Konuya ulamam olması açısından denediğim bazı şekilleri yazacağım. Bu konuda değerlendirme karşılayıcı ihvan çözümün belli bir aşamasını anlatmışlar, bunlarda balkı. Fakat husus köklü bir çözüme kavuşmamış, pare sunum kalmış. Konu ile dayalı içli bir çallıkışma yapmış oldum. Parçaları birleştirerek cemiü yapmaya çalıştım.

Flaş belleğinizi taktığınız anda virüs bulaştıran elektronik beyinı virüsten arındırmak midein bayağı ve görgüsüz bir yetişek kullanacağız. Bu yetişek COMBOFIX’tir. Combofix yalnızda çkızılıştırıldığında canlı olur. Sabah akşam elektronik beyinı virüslerden korumaz. Programı buradan indirebilirsiniz. Sabah akşam güncellendiğinden izlenceı her seferinde internetten indirmenizde fayda var.

flashdisinfector izlenceını indir çallıkıstır.calıstırmadan once usbyi takmayı unutma.usbbelleğin ciğerindeki bu programla olusturulan autorun.inf adlı klasoru Bu baglantiyi ziyaret edin tasa etme.bu klasor autorun.inf virüsünü sönük hale getiren klasordur.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Comments on “Büyülenme Hakkında flash bellek virüsü temizleme programı”

Leave a Reply

Gravatar